MYSTIC FESTIVAL

OPEN AIR 2-4.06.2021

Stocznia Gdańska

Bilety

Bilety kolekcjonerskie dostępne wyłącznie w sklepie mysticfestival.pl Bilety systemowe dostępne na: Ebilet, Going i Eventim

2-4 VI 2021

III PULA - karnet 3-dniowy

III PULA - karnet 3-dniowy
479 zł
Kup bilet
2-4 VI 2021

Upgrade biletu

1-dniowego 2020 do karnetu 3-dniowego 2021 Upgrade biletu
200 zł
Kup bilet
2-4 VI 2021

Karnet 3-dniowy VIP

Karnet 3-dniowy VIP
799 zł
Kup bilet
2 VI 2021

BILET JEDNODNIOWY - DZIEŃ 1. (2.06)

do 1.06.2021 lub do wyczerpania puli BILET JEDNODNIOWY - DZIEŃ 1. (2.06)
299 zł
Kup bilet
3 VI 2021

BILET JEDNODNIOWY - DZIEŃ 2. (3.06)

do 1.06.2021 lub do wyczerpania puli BILET JEDNODNIOWY - DZIEŃ 2. (3.06)
299 zł
Kup bilet
4 VI 2021

BILET JEDNODNIOWY - DZIEŃ 3. (4.06)

do 1.06.2021 lub do wyczerpania puli BILET JEDNODNIOWY - DZIEŃ 3. (4.06)
299 zł
Kup bilet

1. Zachowanie biletów:

Gorąco zachęcamy wszystkich do zachowania zakupionych biletów na festiwal i wzięcia udziału w nowym terminie wydarzenia! Wszystkie posiadane wejściówki (bilety jednodniowe, karnety dwudniowe oraz pakiety VIP) zachowują swoją ważność i będą honorowane podczas przyszłorocznej edycji imprezy. 

Bilety jednodniowe będą ważne w dowolnie wybranym dniu imprezy, a karnety dwudniowe umożliwią wstęp na 3 dni tegorocznej edycji Mystic Festival.

 

2. Zwroty:

W związku ze zmianą terminu oraz lokalizacji najbliższej edycji Mystic Festival, informujemy, że zgodnie z art.  15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, uruchomiliśmy możliwość zwrotu wszystkich zakupionych biletów, łącznie z pakietami VIP oraz biletami na pole namiotowe. 

Bilety zakupione na Mystic Festival 2021 nie podlegają na ten moment zwrotom oraz wymianom na vouchery.

Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do końca maja 2021 roku. 

Po upływie tej daty, bilety będą traktowane jako zachowane na przyszłoroczną edycję festiwalu.
    
Zwroty środków realizowane będą najszybciej jak tylko będzie to możliwe, maksymanie w ciągu 180 dni od daty zgłoszenia. W związku z tą wyjątkową sytuacją, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na uregulowanie transakcji. Prosimy również o dokładne zapoznanie się z poniższymi procedurami zwrotu wejściówek w miejscu ich zakupu. 


BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o treści ZWROT na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, środki zwrócone zostaną automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu. 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET: 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii.

BILETY ZAKUPIONE W PAKIECIE Z KOSZULKĄ LUB PŁYTĄ:

Koszulki i płyty nie podlegają zwrotowi. Karnety zakupione w zestawach wymieniane będą na vouchery lub zwracane, zgodnie z procedurami opisanymi powyżej. 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:

Bilety zakupione za pośrednictwem goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery. Ewentualnego zwrotu można dokonać pisząc na adres: support@goingapp.pl.

 

3. Vouchery:

W związku ze zmianą terminu festiwalu, uruchomiliśmy opcję wymiany zakupionych biletów na vouchery do wykorzystania na dowolny koncert organizowany przez Mystic Coalition oraz na Mystic Festival 2021. Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do końca maja 2021 roku. 

Do tego momentu będziemy znali większość programu Mystic Festival 2021, a także ogłosimy kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.
Po upływie tej daty, bilety będą traktowane jako zachowane na przyszłoroczną edycję festiwalu. Vouchery ważne będą 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

Inne koncerty Mystic Coalition:

Slipknot + Jinjer / 13 XIII / ERGO Arena Gdańsk-Sopot

Evanescence + Within Temptation / 12 IX / Arena Gliwice

Nightwish + Amorphis, Turmion Katilot / 28 XI / Arena Gliwice

+ więcej ogłoszeń już wkrótce!


Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:

Osoby, które chcą wymienić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o treści VOUCHER  na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, elektroniczny voucher zostanie przesłany na wskazany adres do 7 dni roboczych.

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET: 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii.

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:  

Bilety zakupione w sklepie goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery.  

Płatności i dostawa

Płatności w sklepie realizowane są przy pomocy systemu szybkich płatności DotPay.
Przesyłki dostarcza kurier Poczta Polska.

visa-mastercard dotpay
Mystic Coalition Sp. z o.o.
Spółka komandytowa
REGON: 381633052 NIP: 5130257272 KRS: 0000754728
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 fwk