Bilet VIP zawiera:

– zestaw gadżetów (torba eco, magnes, kolekcjonerski plakat)
– wejście na imprezę na 3 dni festiwalu + Warm-Up Day (1.06)
– wstęp do strefy VIP
– bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych (płatny)
– zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie
– platformę VIP przy Main Stage

---

---

1. Zachowanie biletów

Gorąco zachęcamy wszystkich do zachowania zakupionych biletów na festiwal i wzięcia udziału w nowym terminie wydarzenia – 2-4 czerwca 2022! Dodatkowo zapraszamy was 1 czerwca na Warm Up Day, kiedy czekać was będą specjalne koncerty i inne atrakcje. Liczba miejsc na Warm Up Day będzie ściśle ograniczona.

Wszystkie posiadane wejściówki (bilety jednodniowe, karnety dwudniowe z 2020 roku, karnety 3-dniowe z 2021 roku oraz pakiety VIP) zachowują swoją ważność i będą honorowane w 2022 roku. Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day (1.06.2022) bez dodatkowych opłat! 

Bilety jednodniowe będą ważne w dowolnie wybranym dniu imprezy, można je również upgradować w cenie 200 zł do karnetu 3-dniowego.
 
2. Zwroty

W związku ze zmianą terminu oraz lokalizacji najbliższej edycji Mystic Festival, informujemy, że zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, uruchomiliśmy możliwość zwrotu wszystkich zakupionych biletów, łącznie z pakietami VIP oraz biletami na pole namiotowe. 
Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 4 października 2021 roku. 
    
Zwroty środków realizowane będą najszybciej jak tylko będzie to możliwe, maksymanie w ciągu 180 dni od daty zgłoszenia. W związku z tą wyjątkową sytuacją, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na uregulowanie transakcji. Prosimy również o dokładne zapoznanie się z poniższymi procedurami zwrotu wejściówek w miejscu ich zakupu. 

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o treści ZWROT na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, środki zwrócone zostaną automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu. 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET: 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii.

BILETY ZAKUPIONE W PAKIECIE Z KOSZULKĄ LUB PŁYTĄ:

Koszulki i płyty nie podlegają zwrotowi. Karnety zakupione w zestawach wymieniane będą na vouchery lub zwracane, zgodnie z procedurami opisanymi powyżej. 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:

Bilety zakupione za pośrednictwem goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery. Ewentualnego zwrotu można dokonać pisząc na adres: support@goingapp.pl.
 
3. Vouchery

W związku ze zmianą terminu festiwalu, uruchomiliśmy opcję wymiany zakupionych biletów na vouchery do wykorzystania na dowolny koncert organizowany przez Mystic Coalition oraz na Mystic Festival 2022. Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 4 października 2021 roku. 

Do tego momentu będziemy znali większość programu Mystic Festival 2022, a także ogłosimy kolejne koncerty Mystic Coalition, na które będzie można wykorzystać voucher.
Vouchery ważne będą 12 miesięcy od daty przełożenia wydarzenia. 

Inne koncerty Mystic Coalition:

Gojira + Alien Weaponry + Employed To Serve / 26.07.2022 / Wrocław A2

Slipknot + Jinjer / 7.08.2022 / Gdańsk-Sopot

Within Temptation, Evanescence + Smash Into Pieces / 5.12.2022 / Arena Gliwice

Nightwish + Beast In Black, Turmion Kätilöt / 14.12.2022 / Arena Gliwice

Gojira + Alien Weaponry + Employed To Serve / 03.03.2022 / Arena Gliwice

Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:

Osoby, które chcą wymienić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o treści VOUCHER  na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, elektroniczny voucher zostanie przesłany na wskazany adres do 7 dni roboczych.

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET: 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii.

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:  
Bilety zakupione w sklepie goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery. 

Płatności i dostawa

Płatności w sklepie realizowane są przy pomocy systemu szybkich płatności DotPay.
Przesyłki dostarcza kurier Poczta Polska.

visa-mastercard dotpay
Mystic Coalition Sp. z o.o.
Spółka komandytowa
REGON: 381633052 NIP: 5130257272 KRS: 0000754728